Hemen Satın Al
Hergün 09:00 & 20:00 saatleri arasında bizi arayarak siparişlerinizi iletebilirsiniz!
Garanti Bankası Kredi Kartlarına 5 Taksit İmkanı!
» Tala Karınca Yumurtası Yağı Nasıl Kullanılır?
Tala Karınca Yumurtası Yağı ile istenmeyen tüylerden %80 oranında kurtulacaksınız!
Tüylü olan bölge klasik (ağda, cımbız, epilasyon vb. gibi) yöntemlerle tüylerden "kökünden" arındırıldıktan sonra Karınca Yumurtası Yağını temizlenen bölgeye; deriye iyice yedirecek şekilde 5-10 dk masaj yaparak sürünüz. Problemli bölge tüylerden arındırıldıktan sonraki ilk uygulamanız ertesindeki 3 gün daha her gece ürünü uygulayınız.

Tüy arındırma sonrasında 1 ve + olarak 3, toplam 4 gece ürünü uyguladıktan sonra tüylerin tekrar uzamasını bekleyiniz. Uzama gerçekleştikten sonra bölgeyi tekrar arındırıp 1+3 gün ürünü tekrar uygulayınız. Bu şekilde yapılan her 4 günlük uygulama
1 kalıp uygulamadır. 4 kalıp uygulama "tüy uzama süresine göre yaklaşık 2,5 aya tekabül etmektedir." sonrasında % 80 azalma hissedeceksiniz.

Dikkat: Ürünü yukarıdaki talimatlara tam uygun olarak kesinlikle düzenli olarak kullanınız.

Tüyler alındıkdan sonra cildiniz tahriş olduysa duş alarak veya tahriş olan bölgeyi soğuk suyla yıkayarak bir süre cildin dinlenmesini bekleyip daha sonra yağı uygulayın. Unutmayın yağ tüyler kökünden alındıktan sonra masaj yaparak sürülür ve bu işlemi etkili olması için tüyler yeniden çıkana kadar bekleyip işlemi yeniden tekrarlanır.

Tala Karınca Yumurtası Yağı İran'dan getirilmiş. Tala'nın hiçbir yan etkisi yoktur doğal karınca yumurtası yağı içerir bu nedenle yüzünüz dahil vücudunuzun en hassas bölgelerinde bile kullanabilirsiniz. Yüzünüzdeki tüylerden bir şişe karınca yumurtası yağı ile kurtulmanız mümkün. "
......................................................................................................................................................................................................
Tala Karınca Yağı Yumurtası Nasıl Kullanılır?
Tala Karınca Yağı Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?