Hemen Satın Al
Hergün 09:00 & 20:00 saatleri arasında bizi arayarak siparişlerinizi iletebilirsiniz!
Garanti Bankası Kredi Kartlarına 5 Taksit İmkanı!
» Tala Karınca Yumurtası Yağı Nedir?
Tala Karınca Yumurtası Yağı ile istenmeyen tüylerden %80 oranında kurtulacaksınız!
İran'dan ithal edilen Tala Karınca Yumurtası Yağı, geçmişten bugüne kullanılan, istenmeyen tüylere çözüm olan ağrısız , iğnesiz kullanımı ile ortadoğuda ve uzakdoğuda kadınların ve erkeklerin göz bebeği haline gelmiş bir üründür.

Yeni doğan bebeklererin koltuk altı ve diğer bölgelerine sürülerek ileri yaşlardaki tüylenmesi riskini tamamen yokeden Tala Karınca Yumurtası Yağı yetişkinlerin düzenli olarak kullanımı ile de istenmeyen tüy sorununa çözüm sunmaktadır.

Diğer yöntemlere göre çok daha ucuz ve kesin çözüm sunan Tala Karınca yumurtası yağını Osmanlı döneminde haremdeki cariyelerin ağdadan sonra kullandıkları bilini yor. Geçmişte bile tüyleri yok etmek için güzel bir yöntem olarak bilinen Karınca yumurtası yağı o çağlardan bugünlere kadar geçerliliğini korumuştur.

Çağımız kadınlarının epilasyon ve diğer tüy dökme yöntemlerini tercih etmeleri yanında halen eski kültürlere alışkın olan insanlar Karınca yumurtası yağını tüy dökmede en etkili ve en kalıcı yöntem olarak kabul etmektedirler.

Anadolu' da ve İstanbul'da bazı insanların halen yeni doğan çocuklara ilerde tüylenmesin diye, kendilerine ise tüy sorunlarına bir çözüm olarak bu yöntemi kullandıkları bilinmektedir. Tala tamamen doğal bir preparattır, İran' dan direkt olarak temin edilmektedir. Kesinlikle hiçbir yan etki yaratmamaktadır. Bu ürünü web sitemizden güvenle alıp, kullanabilirsiniz. Hemen şimdi merak ettiklerinizi bizlerle paylaşın.
.......................................................................................................................................................

Tala Karınca Yağı Yumurtası Nasıl Kullanılır?
Tala Karınca Yağı Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?